Genç Kahramanmaraşlılar Derneğinde Başkan değişti.

28.10.2023 tarihinde Dernek Genel Merkezinde yapılan 2.Olağanüstü Genel Kurulda Mehmet Ali ECERKALE başkanlığı Mustafa SEYİTHANOĞLU’na devretti.

Genel Kurula 28.Dönem DEVA Partisi Kahramanmaraş Milletvekili Dr.İrfan KARATUTLU ve 22.Dönem AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili ve Server Vakfı Başkanı Av.Mehmet Ali BULUT’ ta katıldı.

Divan Başkanlığını Ankara Üni,versitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Selahiddin ÖĞÜLMÜŞ’ün yaptığı Genel kurula Derneğimiz adına Atilla Mutlu ALKIŞ, Ayhan YAĞMUR, Tarık KIRAÇ ve Adem ANTÜRK’te katıldılar.

Genel Kurulda kısa bir konuşma yapan Dernek başkanımız Atilla mutlu ALKIŞ, geçmiş dönem yapılan güzel çalışmalar için teşekkür ederek her zaman Genç kardeşlerimizin yanında olduğunu belirtip yeni seçilecek ekibe de başarılar diledi.

Yeni seçilen yönetimde Göksun’dan Tarık KIRAÇ ve Adem ANTÜRK’te yer aldılar.

Bizlerde eski dönem yönetim kurulu üyelerine geçmiş hizmetleri için teşekkür eder, yeni seçilen ekibi ise tebrik ederek başarılar dileriz.

Mehmet Ali ECERKALE'nin aday olmadığı ve tek lliste ile yapılan Genel Kurulda yeni seçilen Yönetim Kurulu listesi aşağıda yer almaktadır.30.10.2023

Göksunlular Derneği Yönetim kurulu


  
412 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi20
Bugün Toplam741
Toplam Ziyaret631336
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.171532.3004
Euro34.902035.0419
Hava Durumu
Saat
Takvim
Mail adresimiz
goksun@goksunlular.com
Göksun Üzümü
Göksun Çileği
Çiftçinin emeği
Göksun Çileği
Elma
Göksun-Der Logo